poniedziałek, 16 września 2013

Color Fun 5 km

"Prze_bieg jakiego nie było"
Od samego początku organizatorzy biegu ogłaszali furię barw, mnóstwo kolorów, niespotykaną zabawę. Jak wyszło? Całkiem przecietnie.
Wszystko odbywało się na terenie obok stadionu narodowego (wg. mnie zbyt dużym terenie). Dookoła rozstawione był food traki, stoiska, scena redbulla. Pomimo małego (pół godzinnego opóźnienia) panie z Pure Jatomi całkiem nieźle nakręciły klimat, rozgrzały (choćby emocjonalnie) uczestników, no i wszystko się rozpoczęło. Już dobiegając do pierwszego koloru powiedziałam do koleżanki "coś jasne te kolory" ... i tak też było ze wszystkimi. Niestety w porównaniu do imprezy na której byłam w Śnie Pszczoły, kolory nie zdumiewały, nie były tak wyraźne i wręcz spadały z ciuchów podczas biegu. Dystans był wg mnie idealny. Wystarczajacy dla biegaczy, nie zbyt męczący dla amatorów, spacerowy dla rodzin z dziećmi.
Co do moich osobistych wrażeń:
1. Zdecydowanie słabe kolory
2. Za mało w pakiecie (koszulka by się przydała noo!)
3. Słabo, że nie rozwinęła się żadna impreza po biegu. Fajnie byłoby nakręcić ludzi do tańca. (Chociaż z drugiej strony wiem jak to było po kolorach w Śnie Pszczoły - też wszyscy się szybko zawinęli z miejsca imprezy)
4. Dostałam ładną bransoletkę

Podsumowując: Bardzo, bardzo fajnie, że takie imprezy są organizowane. Mam tylko nadzieję, że za rok będzie dużo lepiej!


5 komentarzy:

 1. w innych krajach były kolory intensywne, różne, a u nas, trochę kiepsko, ale cóż może za rok będzie lepiej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że za rok będzie lepiej! :D

   Usuń
  2. oglądam fotki z tej imprezy i mam wrażenie,że faktycznie jasne te kolory, czyli się nie myliłam
   widziałam zdjęcia z imprez nie z naszego kraju to tam faktycznie intensywne barwy i to mi się spodobało

   Usuń
 2. szkoda, że nie mogłam tam być. hmmm, a słabe kolory to może dlatego, żeby za bardzo uczestników nie pokolorować? nie wiem, ale faktycznie lipa z tym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że po prostu dodali za dużo mąki, żeby było taniej :/

   Usuń